Hakkımızda

Firmamız; Aybal Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. şti. ismi ile hâlihazırda faaliyet gösterdiği Sincan 1.Organize Sanayi Bölgesi Ankara’da 2002 yılında kurulmuştur.

Plastik film sektöründe polietilen rulo torbalar üreterek Türk ekonomisine katkıda bulunan Aybal Plastik; kuruluşunun 10. yılında önüne koyulan standartları yakalamayı, sonrasında da teknolojiyi kullanarak yenilenmeyi ve gelişmeyi ilke edinmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında saygın müşteriler için yaptığımız üretim ile doğayı temiz tutmak, çevreyi yaşanabilir kılmak temel hedefimizdir. Üretimimizdeki kalitenin standartlarını artırarak devam ettirmemizin yanı sıra ürünlerimizi zamanında ve sağlıklı biçimde müşterimize teslim ederek hizmette de farklılığımızı ortaya koymak çabasındayız.

Üretimini yapmakta olduğumuz rulo çöp torbaları ( enfekte atık torbası, ambalaj ve evsel atık torbaları ), buzdolabı poşetleri, şarküteri torbaları ve alışveriş poşetleri Ayba Plast, Birpack ve Plenty markalarımızı bayiliklerimiz vasıtasıyla piyasaya sunmaktayız. Kendi markalarımızın yanı sıra ülkemizin her yöresinde ulusal tabanda hizmet veren saygın müşterilerimize, markalarına özel ürün de üretmekteyiz. Ayrıca Almanya, Yunanistan, Romanya, İspanya, Irak, Gürcistan gibi Asya ve Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktayız.

Kaliteden ödün vermeyen yapısı ile firmamız kapasitesini sürekli artırmaktadır. Bunun doğal sonucu,  aranan ve beğenilen bir üretici firma olma yolunda ilerlemektir. 

Firmamız sektörünün gerektirdiği standartları minimum kabul ederek bu standartların üzerinde sertifikasyona sahip olmuştur. Bununla ilgili belgelere “Sertifikalarımız” linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca çevre gönüllüsü bir firma olması nedeniyle Aybal Plastik, Çevko üyesidir.

Firmamız, “KALİTEMİZ GELECEĞİMİZDİR” anlayışı ile daima müşterilerimizin şart, istek ve beklentilerine uygun standartta ürün ve hizmet sunmaktadır.

Kaliteye ulaşmamız artık daha kolay.